тел: (+380) 232 22 12 

Підвіконня Holzdorf

Підвіконня Holzdorf виготовлене за технологією «дерево+полімер», є представником нового покоління продуктів з оптимальним співвідношенням «ціна-якість».

Підвіконня Holzdorf виготовляється з безпечних та екологічно чистих матеріалів (використовуються хвойні та листяні породи дерев).

Ідеальна геометрія профілю Holzdorf дозволяє виготовляти підвіконня шириною від 100 до 600 мм, зберігаючи жорсткість по всій поверхні, виключаючи будь-яку можливість сколів та надломів.

Термічний опір, що забезпечується матеріалом підкладки та будовою камер, збереже тепло у Вашому домі.

Висока щільність основи підвіконня Holzdorf забезпечує незмінність лінійних розмірів за будь-якої температури експлуатації.

Низьке водопоглинання матеріалу-основи – гарантія тривалішої служби виробу.
Не підтримує горіння, а значить, додатково підвищує пожежобезпечність Вашого дому.

Поверхня підвіконня Holzdorf ламінована високоякісною німецькою плівкою.

Кольорова гама декоративно-захисних плівок відкриває широкі можливості для дизайну інтер’єру та надає виробу елегантного зовнішнього вигляду. Ці плівки стійкі до механічного та хімічного впливу, вологи, старіння і плям.
Щоб запобігти забрудненню поверхні під час монтажу, підвіконня Holzdorf покривається спеціальною захисною плівкою, виготовленою у Франції. Після монтажу вона легко знімається, не залишаючи жодних слідів.