тел: (+380) 232 22 12 

Підвіконня Danke

ПІДВІКОННЯ "DANKE" – це дуже гідна за зовнішнім виглядом, якісна, надзвичайно легка у догляді, приємна на дотик та доступна за ціною альтернатива природним матеріалам – мармуру та дереву.

Ексклюзивні декори у глянцевій фактурі не мають аналогів на ринку і дозволяють використовувати підвіконня DANKE, окрім його основних функцій як підвіконня, ще й як елемент дизайну інтер’єру. Елегантний вигляд підвіконня DANKE суттєво впливає на загальний вигляд всього приміщення та блискуче витримує найвищі естетичні вимоги будь-якого інтер’єру.

Marmor Classico Creme de Turquie Alicante de Valencia Grigio azzuro Lalbero Chiaro
Lalbero dell'oro Mahagony Wenge Satin Bianco Lucido Bianco

Переваги:

- Ідеально гладка глянцева поверхня дозволяє максимально спростити догляд за підвіконням і не потребує використання засобів для очищення поверхні.
- Висока якість до зносу та дряпання ламінату Elesgo легко дозволяє переміщувати по підвіконню DANKE квіткові горщики та інші предмети інтер’єру без пошкодження його глянцевої поверхні.
- Висока термостійкість дозволяє підвіконню DANKE витримувати гарячі предмети, у тому числі й тліючу сигарету.
- Абсолютна вологостійкість і паростійкість забезпечують довгострокове безпроблемне використання підвіконняDANKE без загрози його розшарування та набрякання від вологи та вогкості.
- Стійкість до дії ультрафіолетового випромінювання зберігає первинний вигляд підвіконня DANKE.
- Ексклюзивна конструкція ПВХ-основи з оригінальною структурою внутрішніх ребер жорсткості забезпечує необхідну для підвіконня міцність в експлуатації.

Підвіконня DANKE має оригінальну, спеціально розроблену в Німеччині, запатентовану конструкцію, що дає йому необхідну жорсткість при порівняно невеликій вазі, а також забезпечує головну умову для нанесення глянцевого покриття – відсутність на поверхні підвіконної дошки стягувань від ребер жорсткості, притаманним багатьом ПВХ-виробам через усадку матеріалу.

Покриття підвіконня DANKE – це унікальний, сучасний, екологічно чистий, такий що має найкращі технічні та декоративні властивості, глянцевий акриловий ламінат Elesgo, що виробляється в Німеччині, і на сьогоднішній день не має аналогів у світі.